Складська логістика

Митний склад

ПОСЛУГА МИТНОГО СКЛАДУ ВІД GTAL

Митний склад - відмінний інструмент для Імпортерів та Експортерів. Спосіб реалізації договорів консигнації в Україні.

Ви можете імпортувати продукцію і не платити митних платежів (ПДВ, мито, акциз та ін.) поки не знайдете покупця на свій товар (!). Так само, в межах митного складу, ви маєте можливість відправити продукцію назад в країну-відправлення в режимі транзиту або відправити на іншу митницю в Україні.

Таможенный склад
КОМУ ЦЕ ПІДХОДИТЬ?

Дуже популярна послуга для тих, хто займається торгівлею сільськогосподарською технікою, автомобілями, складним технологічним обладнанням що складається з декількох партій та ін.

Термін зберігання таких товарів на митному складі становить 3 роки, для деяких груп товарів можуть бути встановлені обмеження. У митному режимі склад тимчасового зберігання можна зберігати вантаж до 3-х місяців.

У межах митного складу можна дробити партію, формувати відправлення, проводити сортування, упаковку, перепакування, маркування, навантаження, розвантаження, перевантаження та інші подібні операції.

Із задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань митного оформлення та можливостям режиму «митний склад». Ми підберемо для Вас оптимальне рішення.

Дізнайтеся у нас різницю між режимом «митний склад» та «склад тимчасового зберігання».