Транспортна логістика

Перевезення по Україні

ЩО ВИ ОТРИМУЄТЕУ СПІВПРАЦІ З НАМИ?

  • Підтримка 24/7
  • Конфіденційність і суворе дотримання інтересів та вимог Клієнтів
  • Особистий менеджер, який запропонує оптимальне рішення
  • Зрозуміла система ціноутворення, вигідні тарифи в форматі ціна / якість
  • Виконання нестандартних завдань
  • Надання супутніх перевезенню послуг (страхування, спецтехніка, ПРР, зберігання та інші)

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПО УКРАЇНІ З GTAL

Ми готові прийняти будь-яке випробування, наш колектив - це професіонали своєї улюбленої справи, здатні вирішити найскладніші завдання і запропонувати оптимальне рішення, яке підійде саме Вам!

GTAL оперативно доставить Ваш вантаж в будь-яку точку України використовуючи власний автопарк.

Ми підберемо потрібний тип напівпричепа і подамо автомобіль в максимально короткий термін.

Під кожен тип вантажів з урахуванням вимог до його транспортування та інших параметрів, нашими логістами пропонується транспорт з відповідним типом кузова.

Підтримка 24/7

Підтримка 24/7

24/7 ми на зв'язку з клієнтом і готові надати підтримку в будь-який час

GPS відстеження

GPS відстеження

Ми відстежуємо місцезнаходження і температурний режим вантажу під час транспортування

Власний транспорт

Власний транспорт

Наш автопарк налічує понад 140 од. техніки різного типу

У своєму розпорядженні парк:
  • 79 напівпричепів з рефрижератором з них 6 мультитемпературних
  • 44 ізотермічних напівпричепів
  • 15 напівпричепів тент
  • 2 автоцистерни

 

Постійні Клієнти мають можливість замовляти транспорт

за 12 годин до заявленого часу відвантаження.

 

Приймаються термінові заявки з наданням транспорту протягом 3 годин.

Перевозки по Украине

Кожне замовлення на автомобільне перевезення вантажу курирує персональний менеджер, який несе відповідальність за організацію і виконання всіх необхідних адміністративних та підготовчих заходів.

 

Замовивши транспорт у нас, Ви можете бути впевнені, що до Вашої заявки поставляться з усією відповідальністю і зроблять все можливе, щоб Ви залишилися задоволені співпрацею.

 

Вантажоперевезення по Україні

Вантажоперевезення по Україні є одним з пріоритетних напрямків діяльності компанії GTAL, і ми готові доставити за місцем призначення будь-які вантажі, у тому числі негабаритні, великогабаритні та важкі, маючи для цього прекрасну технічну базу і штат досвідчених фахівців. Наша компанія має в своєму розпорядженні значний парк техніки, тому вантажоперевезення по Україні недорого здійснюються оптимальним для Вашого вантажу транспортом, з урахуванням всіх вимог з транспортування. Замовити транспорт Ви можете за 12 годин до заявленого часу відвантаження, або раніше. Також ми приймаємо термінові заявки з наданням транспорту для вантажоперевезень по території України протягом трьох годин. Вантажоперевезення по Україні Київ здійснюються точно в строк, незалежно від погодних умов. Наші клієнти оплачують тільки економічно обґрунтовані суми за надані послуги.

Некваліфікована організація вантажоперевезень може мати для Вас такі неприємні наслідки, як недотримання строків договорів, юридичні проблеми при транспортуванні, пошкодження цінних вантажів, що спричинить за собою фінансові втрати, тому до вибору логістичної компанії потрібно поставитися дуже серйозно. Вантажоперевезення по Україні Київ від компанії GTAL характеризуються високим рівнем безпеки, що важливо при роботі з цінними вантажами.

При необхідності, ми надаємо допомогу в оформленні документів для здійснення вантажоперевезення по Україні ціна, так як зазвичай для цього потрібні спеціальні дозволи і документи. З нами це буде не Вашою турботою. Ми беремо на себе юридичний супровід вантажоперевезення по Україні недорого Київ з усіма відповідними обов'язками. З нами перевезення Вашого вантажу буде не тільки оперативним та безпечним, але і законним.

Ми готові працювати з найскладнішими замовленнями, пропонуючи Вам оптимальні рішення. Якщо Вам необхідні супутні перевезенню послуги, такі як зберігання вантажу, страхування, надання спецтехніки, вантажно-розвантажувальні роботи, ми їх надамо в повному обсязі.

Для більш вигідного вантажоперевезення по Україні є можливість замовити місце в збірному вантажі. Це відмінний варіант для клієнтів, яким незручно оплачувати всю фуру або вагон цілком.

Злагоджена робота наших диспетчерів і менеджерів дозволяє нам виконувати вантажні перевезення по Україні недорого і в самі мінімальні терміни.

Якщо Вам необхідно швидко і якісно доставити будь-який вантаж за призначенням, не хвилюючись за його збереження, звертайтеся в компанію «Дженерал Транс Альянс Логістик», і ви переконаєтеся в нашому професіоналізмі, оперативності та уважному ставленні до кожного клієнта. За кожним нашим замовником закріплений персональний менеджер, готовий дати вичерпну консультацію на кожному етапі вантажоперевезення по Україні.

 

Переваги вантажоперевезення по Україні від компанії GTAL

● Надаємо консультації та підтримку клієнтів цілодобово.

● Ваш особистий менеджер несе відповідальність за якісне виконання вашої заявки та запропонує оптимальне рішення.

● Гарантуємо збереження вантажу при будь-яких обставинах.

● Зручні логістичні маршрути по Україні в усіх напрямках.

● Надаємо юридичну допомогу в оформленні документів на вантажоперевезення по Україні.

● У нас тільки надійний транспорт і професійні водії.

● Вигідні тарифи і прозоре ціноутворення на вантажоперевезення по Україні ціна.

● Надання додаткових супутніх послуг.

● Точна і оперативна інформація про хід Вашого вантажоперевезення по Україні Київ.

● Гарантуємо конфіденційність.

● Маємо бездоганну репутацію на ринку вантажоперевезень.

 

Які вантажі приймаються для вантажоперевезення по Україні

Компанія GTAL перевозить всі види вантажів - сипучі, рідкі, великогабаритні (техніку, обладнання), небезпечні вантажі, вантажі, що швидко псуються, харчові продукти. Для товарів, які потребують особливих умов перевезення вантажів по Україні недорого Київ, у нас є спеціальне обладнання:

- автоцистерни;

- причепи з тентами;

- причепи з рефрижераторами, в тому числі мультітемпературні;

- ізотермічні причепи.

 

Компанія GTAL виконує вантажоперевезення по Україні недорого як для юридичних осіб, так і для фізичних. З кожним клієнтом укладається договір на надання послуг, пункти якого ми ретельно виконуємо. Договору на вантажоперевезення по Україні Київ для громадських державних організацій полягають на основі плану перевезень.

 

Наша прозора і демократична цінова політика Вас приємно здивує. Ми впевнені, що звернувшись до нас одного разу, Ви, як і багато інших наших замовники, захочете надалі здійснювати вантажні перевезення по Україні недорого тільки з нами!